Uczestnictwo we wszelkich aktywnościach organizowanych w naszej zagrodzie jest całkowicie opcjonalne. Dodatkowo zastrzegamy sobie prawo uzależnienia przeprowadzenia  poszczególnych aktywności od warunków pogodowych oraz innych czynników zewnętrznych. W przypadku niemożliwości realizacji określonej aktywności lub aktywności w przewidzianym terminie dołożymy wszelkich starań aby umożliwić państwu uczestnictwo w innym terminie. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie aktywności w sezonie letnim (lipiec – sierpień) są oferowane bezpłatnie dla Naszych Gości, jednakże w przypadku rezygnacji z udziały lub niemożliwości przeprowadzenia / wzięcia udziału w w/w atrakcjach nie przysługuje Państwu żadna rekompensata z tego tytułu.

Leśne wędrówki z Leśniczym

Chcesz nauczyć się rozpoznawać poszczególne gatunki drzew? Albo dowiedzieć się na czym polega praca leśnika? Czym jest gospodarka leśna, a może chcesz spróbować swoich sił w tropieniu dzikich zwierząt? Wybierz się na spacer do lasu z Leśniczym z ponad 30 letnim stażem pracy.

Kiedy: Poniedziałkowe popołudnie

Wieczory przy ogniu

Lubisz zawierać nowe znajomości? Nasze wtorkowe wieczory stanowią idealną okazję aby poznać pozostałych gości naszej zagrody a przy okazji spróbować domowych nalewek czy regionalnego piwa.

Kiedy: Wtorkowe popołudnie

Twórcza piwnica

Odkryj swoją artystyczną dusze i spróbuj swoich sił na kole garncarskim. Stwórz unikalne pamiątki które możesz zabrać ze soba.

Kiedy: Środowe popołudnie

BiesCZADOWE Kino

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci spędzić czas z przyjaciółmi? U nas w każdy piątek oddajemy do dyspozycji zestaw naszego kina. Przywieź swój ulubiony film i oglądaj go wspólnie z przyjaciółmi.

Kiedy: Czwartki po zachodzie słońca