domek

Wyjątkowe miejsce pełne historii

Zapraszamy Cię do wyjątkowej Leśniczówki Przytulia! To magiczne miejsce pełne historii

Wyobraź sobie tę ciszę i spokój… Zamknij oczy i przenieś się do urokliwego miejsca blisko natury. Słyszysz jedynie szum drzew i niemal obcujesz z dziką i nienaruszoną przyrodą. To nie sen! To wszystko czeka na Ciebie w naszej Leśniczówce.

Zapraszamy Cię do magicznego miejsca, które chętnie odwiedzają nawet sarny, zające i niekiedy małe lisy. Nasza Leśniczówka jeszcze w latach 80. był siedzibą leśnictwa Czulnia. Budynek wzniesiono w 1959 roku. Przytulia została odrestaurowana w 2010 roku, jednak zadbaliśmy o to, aby zachować jej unikalne piękno i duszę. Została dawna konstrukcja, a wnętrze nadal zachwyca oryginalnymi jodłowymi balami.

Dom w Bieszczadach, do którego Cię zapraszamy, jak na leśniczówkę przystało, znajduje się na podleśnej polanie, oddalonej od 2 km głównej zabudowy Leska, co zapewnia spokój i możliwość obcowania z bieszczadzką fauną, którą można obserwować bezpośrednio z okna czy werandy. To jedno z atrakcyjniejszych miejsc w regionie, które dzięki temu, że stanowi idealną bazę wypadkową na Bieszczadzkie Połoniny czy Jezioro Solińskie, nazywane jest „Bramą Bieszczadów”. W wolnych chwilach można odpocząć blisko natury, napawać się widokiem i świeżym powietrzem oraz rozpalić grill lub ognisko.

Leśniczówka Przytulia jest dziś prowadzona przez rodzinę leśniczego, która chętnie opowiada Gościom o urokach tego miejsca i jego historii. To wygodne, komfortowe i oddalone od zgiełku 12 miejsc noclegowych w 4 mieszkaniach (2, 3 lub 4-osobowych) z łazienką wykończoną w drewnie. Całą leśniczówkę otacza las, duży ogród, sad i plac zabaw dla dzieci.

Aromatyczna, poranna kawa na łonie natury. Szum drzew, ptasie pogawędki i sarny odwiedzające okolice. Doskonała lokalizacja w sercu Bieszczad i gospodarz, który przy nalewce domowej roboty chętnie odpowiada historie z dawnych lat. To tylko nieliczne atuty Leśniczówki Przytulia!

Mieszkanie jaśminowe to komfortowe, 2-pokojowe lokum, które stanowi idealne miejsce wypoczynku dla rodziny z dziećmi.

4
45mkw
WiFi
TV

Kameralny pokój 2 osobowy na parterze naszej leśniczówki – idealne miejsce wypoczynku dla par.

2
15mkw
WiFi
TV

Pokój świerkowy to samodzielny pokój 3-osobowy z łazienką, który jest idealnym miejscem odpoczynku od miejskiego zgiełku

2
30mkw
WiFi
TV

Duży pokój w kształcie litery L na piętrze Leśniczówki w części północno-wschodniej, przeznaczony jest dla 3 osób z możliwością dostawki.

4
35mkw
WiFi
TV

Kino ogrodowe

Kino ogrodowe

Skorzystaj z naszego zestawu kina ogrodowego i oglądaj swoje ulubione filmy w gronie rodziny i przyjaciół.

Kuchania

Kuchania

W pełni wyposażona kuchnia do wyłącznej dyspozycji gości.

Jacuzzi pod gwiazdami

Jacuzzi pod gwiazdami

Zrelaksuj się pod Bieszczadzkim niebem

Nordic Waking

Nordic Waking

Maszeruj po okolicy korzystając z naszych kijków do Nordic Walking dla Ciebie i całej rodziny.