Back To Top
Image Alt

Nasza okolica

Pieszo, konno, na rowerze, pontonem czy samochodem - odkryj Bieszczady.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Bieszczadzkie połoniny dla spragnionych pieszych wędrówek. Jezioro Solińskie dla zwolenników rekreacji nad wodą. Pobliski wyciąg narciarski w Weremieniu dla miłośników białego szaleństwa.

Nasza zagroda położona jest zaledwie 2km od Leska, nie bez powodu zwanego “Bramą Bieszczadów” i stanowi świetną bazę wypadową w różne zakątki naszego regionu.

TWOJA BRAMA W BIESZCZADY

Pieszo, rowerem, samochodem - każdy znajdzie coś dla Siebie.

bieszczadzkie połoniny

Bieszczadzkie połoniny to rozległe hale górskie, które wznoszą się nad granicą bukowych lasów z których rozciągają się przepiękne widoki na okoliczne pasma górskie, a przy odrobinie szczęścia można podziwiać zachód słońca nad odległymi tatrami. Oprócz oczywiście najbardziej znanych połonin - Wetlińskiej i Caryńskiej gorąco polecamy Rawki, Szeroki Wierch, czy Kopa Bukowska - no i oczywiście królową polskich połonin - Tarnicę.

jezioro solińskie

Jezioro Solińskie to atrakcyjne miejsce dla żeglarzy i kajakarzy, szczególnie tych spośród żeglarzy którzy preferują dużą zmienność wiatrów. Warta odwiedzenia jest również sama zapora wodna - największa w Polsce z przepięknym widokiem na samo jezioro.

lwów

To niezwykłe miasto, w którym dziedzictwo wschodu i zachodu tworzy niepowtarzalną i unikalną całość. W tym pięknym mieście silnie związanym z polską historią i kulturą, po dziś dzień odnajdziemy ślady współistnienia wielu kultur. Katedry prawosławne, greckokatolickie, łacińskie, ormiańskie do dziś goszczą swoich wyznawców. Lwów wytworzył swoją miejską kulturę, którą znamy choćby z baciarskich piosenek, opowiadań naszych dziadków i babć, starych filmów.

ODWIEDŹ NAS!

Znajdź wolny termin i wybierz wakacje w Bieszczadach

Zobacz co dla Was przygotowaliśmy

W naszej zagrodzie nie tylko wypoczniesz!
Tutaj za każdym rogiem czai się przygoda – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Products By Category

Śledź nas na: