Back To Top
Image Alt

Leśniczówka

Drewniana chata w której odpocznie Twoje ciało i dusza.

ponad 60 lat historii

Nasza Leśniczówka jeszcze w latach 80. był siedzibą leśnictwa Czulnia. Budynek wzniesiono w 1959 roku. Przytulia została odrestaurowana w 2010 roku, jednak zadbaliśmy o to, aby zachować jej unikalne piękno i duszę. Została dawna konstrukcja, a wnętrze nadal zachwyca oryginalnymi jodłowymi balami.

Dom w Bieszczadach, do którego Cię zapraszamy, jak na leśniczówkę przystało, znajduje się na podleśnej polanie, oddalonej od 2 km głównej zabudowy Leska, co zapewnia spokój i możliwość obcowania z bieszczadzką fauną, którą można obserwować bezpośrednio z okna czy werandy. To jedno z atrakcyjniejszych miejsc w regionie, które dzięki temu, że stanowi idealną bazę wypadową na Bieszczadzkie Połoniny czy Jezioro Solińskie, nazywane jest „Bramą Bieszczadów”. W wolnych chwilach można odpocząć blisko natury, napawać się widokiem i świeżym powietrzem oraz rozpalić grill lub ognisko.

Leśniczówka Przytulia jest dziś prowadzona przez rodzinę leśniczego, która chętnie opowiada Gościom o urokach tego miejsca i jego historii. To wygodne, komfortowe i oddalone od zgiełku 12 miejsc noclegowych w 4 mieszkaniach wykończonych w drewnie (2, 3 lub 4-osobowych) każde z prywatna  łazienką . Całą leśniczówkę otacza las, duży ogród, sad i plac zabaw dla dzieci.

Aromatyczna, poranna kawa na łonie natury. Szum drzew, ptasie pogawędki i sarny odwiedzające okolice. Doskonała lokalizacja w sercu Bieszczad i gospodarz, który przy nalewce domowej roboty chętnie opowiada historie z dawnych lat. To tylko nieliczne atuty Leśniczówki Przytulia!

przygotuj się

na niezapomniany wypoczynek

opinie gości

Very cozy and in natural surroundings not far from town. Rooms clean kitchen with supplies for cooking everything working properly. Plenty of room inside and outside to relax grill exercise or have a campfire. Owners very friendly and helpful also made my stay safe and food was healthy and tasty.

USA Agnieszka

Miejsce do odpoczynku i relaksu jest rewelacyjne. Leśniczówka położona na uboczu wśród drzew. Posiada przepiękny ogród, z zapleczem do grillowania. Śniadania podawane codziennie świeże i smaczne. Łóżka bardzo wygodne. Spędziliśmy w tym miejscu 10 nocy i byliśmy mega zadowoleni i wypoczęci. Podobało nam się wszystko. Właściciele bardzo otwarci i sympatyczni. Dbają o swoich gości 🙂 Szczerze polecamy to miejsce 🙂

Polska Monika

Bardzo gościnna i miła obsługa w rodzinnej atmosferze. Nieskazitelna czystość na każdym kroku. Codziennie czekała na nas mega atrakcja świetnie przygotowana przez właścicieli. Dzieciaki czuły się wspaniale i napewno nie nudziły się. Świetnie zorganizowany czas, dziękujemy za wspólne ognisko i degustacje lokalnych produktów. Kino na powietrzu oraz zajęcia z garncarstwa. Świetna lokalizacja i dobre miejsce na eksploracje Bieszczad. Niezapomniany wyjazd. Będziemy wracać. Dziękujemy i pozdrawiamy

Wielka Brytania Jakub

nasze wnętrza

Klimatyczne i przestronne apartamenty dla każdego

Jedna z najlepszych lokalizacji w Lesku i okolicy według serwisu Booking.com. Od lat otrzymująca najwyższe oceny przyznawane przez Naszych gości.

Zobacz co dla Was przygotowaliśmy

W naszej zagrodzie nie tylko wypoczniesz!
Tutaj za każdym rogiem czai się przygoda – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Products By Category

Śledź nas na: