Nasza okolica

Doskonała lokalizacja
Bieszczadzkie połoniny dla spragnionych pieszych wędrówek. Jezioro Solińskie dla zwolenników rekreacji nad wodą. Pobliski wyciąg narciarski w Weremieniu dla miłośników białego szaleństwa. Nasza zagroda położona jest zaledwie 2km od Leska, nie bez powodu zwanego “Bramą Bieszczadów” i stanowi świetną bazę wypadową w różne zakątki naszego regionu.
Awesome Image

Bieszczadzkie morze - Solina

Jezioro Solińskie. Teren, który kusi nie tylko miłośników atrakcji wodnych, ale też chcących odpocząć od zgiełku miasta lub po prostu rozkoszować się przyrodą, a od tych wakacji nową atrakcją – kolejką gondolową nad zaporą.
Awesome Image
Zimowe szaleństwo

Bieszczad.ski

Wyciąg w Wańkowej to świeżo otwarta inwestycja z najdłuższą na Podkarpaciu liczącą 953 metry, kolejką krzesełkową. Do dyspozycji narciarzy są wyciąg talerzykowy o długości 400 m, wspomniany czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, dwa przenośniki taśmowe (190m długości każdy) i przedszkole narciarskie z przenośnikiem taśmowym. Obiekt stale powiększa swoją infrastrukturę oferując szkółkę narciarską, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego czy restauracje.
Awesome Image
wędrówki piesze

Bieszczady wysokie

Znajdują się tu ciekawe piesze trasy wycieczkowe. Jest tam wiele znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek przyrodniczych oraz historycznych. To kraina pełna górskich potoków, lasów zamieszkałych przez wilki, niedźwiedzie oraz żubry. Dlatego też często zwie się ten region polski „Dziki Wschód”
Awesome Image

Bieszczadzkie drezyny rowerowe

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe to przedsięwzięcie, łączące turystykę i zamiłowanie do tradycji kolejarskiej. Ta - bez wątpienia - najpiękniejsza trasa kolejowa w Polsce liczy ponad 140 lat! Jej uroki można podziwiać przemierzając ten odcinek Drezynami Rowerowymi, napędzanymi - tak jak w rowerze - siłą własnych mięśni nóg. Siedzibą wypożyczalni jest stacja kolejowa w Uhercach Mineralnych, położona na rozwidleniu tras drogowych wielkiej obwodnicy bieszczadzkiej biegnącej w stronę Ustrzyk Dolnych i drogi prowadzącej w kierunku Jeziora Solińskiego do Soliny i Polańczyka.
Awesome Image

Kolej linowa nad zaporą w Solinie

Kolej gondolowa oraz park rozrywki.Zapraszamy Was do magicznej krainy Biesów i Czadów, która pozwoli zatracić się w bieszczadzkich legendach. Przestrzeń parku to moc interaktywnych atrakcji, animacji i ogromu zabawy dla całej rodziny! Wkrocz w samo serce Tajemniczej Soliny, miejsce, gdzie tajemnicze istoty zabiorą Cię w niezapomniany świat radości i zabawy. Poznaj od lat skrywaną tajemnicę Bieszczad! Ale… i bądź czujny! – nigdy nie wiadomo kiedy złowieszcze Biesy opuszczą swoją grotę!